Jeanne Carmen on Marilyn Monroe at Onet Plejada News Site in Poland

Check out this new article on Marilyn Monroe in Poland that references Jeanne Carmen

https://plejada.pl/newsy/marilyn-monroe-miala-syna-szokujace-fakty-z-zycia-slynnej-seksbomby/qe5ynvl

Życie Marilyn Monroe nadal budzi wielkie emocje wśród fanów kina. Mało kto wie, że choć amerykańska seksbomba oficjalnie zmarła jako bezdzietna, to jako nastolatka ponoć urodziła syna, którego jednak musiała oddać do adopcji tuż po porodzie. O szczegółach możemy przeczytać w książce biograficznej autorstwa Anthony’ego Summersa, której reedycja ukaże się w sprzedaży na początku sierpnia z okazji 60. rocznicy śmierci Marilyn Monroe. Publikujemy fragment książki “Bogini”.

Wiele lat później, już jako Marilyn, Norma Jeane miała opowiedzieć swej przyjaciółce, Jeanne Carmen, jak bardzo pragnęła mieć dzieci z pierwszym mężem.

Pepitone odniosła wrażenie, że Marilyn urodziła syna mając 14, 15 lat. Także Amy Greene, przyjaciółka, u której Marilyn mieszkała w 1955 r., pamięta doskonale, że Marilyn opowiedziała jej o dziecku, które urodziła jako nastolatka, oddała do adopcji i teraz miała z tego powodu wyrzuty sumienia. Była aktorka Jeanne Carmen, którą Marilyn poznała w tym samym czasie, co Amy Greene, przypomina sobie podobną historię, tylko że tym razem dziecko miało urodzić się się po rozwodzie z Doughertym, a przed wielkim przełomem w karierze, kiedy Norma Jeane miała około 21 lat.

– Marilyn strasznie się tym martwiła – opowiada Carmen. – Jednym tchem potrafiła powiedzieć: “Bóg nie istnieje” i w następnej chwili: “Czy ukarze mnie za to, że oddałam dziecko?” Była u kresu wytrzymałości.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s